Obchodzimy dziś imieniny:

Szczęść Boże!

"Noc konfesjonałów" w Kaliszu

W poniedziałek, 19 grudnia 2011 roku w siedmiu świątyniach Kalisza: w Katedrze, w Bazylice-Sanktuarium św. Józefa, w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, w Kościele Opatrzności Bożej, w Kościele Świętej Rodziny, w Kościele św. Apostołów Piotra i Pawła oraz w Kościele Ojców Jezuitów, odbędzie się „Noc konfesjonałów", od godz. 19.00 do godz. 24.00

Jest to działanie duszpasterskie skierowane szczególnie do tych, którzy pracują do późna, żyją w zabieganiu, do powracających z pracy za granicą ale także do wszystkich którzy w atmosferze ciszy i spokoju będą mogli zatrzymać się i skorzystać z tego specjalnego czasu spowiedzi, by w ten sposób duchowo przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia. Kapłani będą oczekiwać w konfesjonałach z Sakramentem Pojednania.

Uprzejmie prosimy o wywieszenie w gablocie parafialnej plakatu oraz poinformowanie wiernych o „Nocy konfesjonałów" podczas ogłoszeń duszpasterskich w niedziele 11 i 18 grudnia 2011 roku.